Obsługa firm

 

Telewizja Przemysłowa

 

Realizujemy systemy zabezpieczenia elektronicznego na bazie standartowych urządzeń występujących na rynku krajowym. Posiadamy doświadczenie w montażu systemów ochrony wizyjnej przy wykorzystaniu pełnej automatyki i sterowania oraz cyfrowej obróbki sygnałów wizyjnych.


Stosujemy dwa rodzaje systemów:

 

  • analogowe - oparte na najwyższej jakości multiplekserach oraz magnetowidach (firm takich jak Ganz, Sanyo), pozwalających na rejestracje obrazu przez wiele dni, z dużej ilości kamer w najwyższej jakości.
  • cyfrowe - wykorzystujące nowoczesne technologie przesyłu i kodowania obrazu (karty video typu Hi-Cap, lub GeoVision), który zapisywany jest na dysku twardym komputera (istnieje możliwość przesyłania obrazu przez Internet lub sieć lokalną).

Obydwa systemy cechuje wysokiej klasy niezawodność, a przede wszystkim prostota obsługi oraz funkcjonalność.

 

 

Alarmy

 

Wykonujemy profesjonalne systemy zabezpieczeń w postaci systemów alarmowych, a także kontroli dostępu. 

Posiadamy bogate doświadczenie w tego typu instalacjach, co zapewnia nie tylko poprawność działania, ale przede wszystkim niezawodność systemu. 

Oferujemy zarówno tradycyjne systemy alarmowe z możliwością podłączenia do centrali telefonicznej, jak i nowoczesne bezprzewodowe alarmy, cechujące się prostotą obsługi oraz montażu.

Instalowana przez nas kontrola dostępu z powodzeniem ograniczy przebywanie osób niepowołanych w Państwa biurach i domach. 

Systemy takie z powodzeniem zdają egzamin na całym świecie.

 

Sieci Komputerowe

 

Wykonujemy projekty oraz instalacje sieci komputerowych zgodnych ze światowymi standardami IEEE oraz TIA/EIA. Projekty nasze uwzględniają:

  • implementację sieci LAN oraz WAN dla określonej lokalizacji
  • w zależności od preferencji platforma Windows lub Linux
  • 100% wzrost obciążenia sieci lokalnej, oraz 10% sieci WAN (podkreśla funkcjonalność projektowanej sieci).
  • implementacje protokołów TCP/IP, IPX, NetBEUI, itp.
  • bezpieczeństwo sieciowe użytkowników
  • kontrolę oprogramowania na komputerach klienckich (w zależności od zastosowanego rozwiązania programowego)
  • rozmieszczenie okablowania strukturalnego poziomego oraz pionowego
  • możliwość skalowalności sieci

W ramach projektu przedstawimy Państwu sposoby zabezpieczenia poufnych danych, przed niepowołanym dostępem. Wykorzystujemy technologie umożliwiające efektywne stosowanie z sieci komputerowych, serwerów poczty, serwerów aplikacji oraz serwerów bazodanowych.

Nasze najnowsze dziecko to wdrażanie technologii Voice over IP. Wykorzystanie sieci Internet do rozmów telefonicznych w sposób znaczący obniży koszty ponoszone w związku z korzystaniem z telefonów. Połączenia między urządzeniami przez nas instalowanymi są bezpłatne (idealne rozwiązanie dla filii lub przedstawicielstw). Błyskawiczny dostęp do bilingów poprzez stronę WWW. Przede wszystkim jedyna technologia VIP, która umożliwia dostęp do zewnętrznych operatorów (np.: TP SA, operatorzy Komorkowi itp.)

Nigdy nie było to jeszcze tak proste i tak tanie.