Strony WWW

Od ponad jedenastu lat działamy na rynku internetowym, charakteryzującym się ciągłym, dynamicznym rozwojem. Specyfika tego obszaru gospodarki spowodowała, że przyjęliśmy strategie ciągłego rozwoju wraz z poznawaniem najnowszych rozwiązań w zakresie aplikacji internetowych. Nasze aplikacje wykonujemy z uwzględnieniem ostatnich trendów w zakresie projektów graficznych, rozwiązań interfejsu użytkownika, jak i przy wykorzystaniu najnowszych technologii programowania (zarówno po stronie klienta jak i serwera).


Dzięki wiedzy i doświadczeniu pracowników, a także idealnemu połączeniu elementów: marketingu, technologii i kreacji możemy zaproponować Państwu zaprojektowanie indywidualnej strony internetowej lub aplikacji wspomagającej działanie Państwa firmy. W naszych projektach wykorzystujemy najpopularniejsze technologie internetowe m.in. HTML5, CSS3, PHP, jQuery, MySQL. Wszystkie nasze strony opieraja sie na systemie CMS ( Content Management System). Dzięki niemu zarządzanie treściami na stronie www jest tak proste jak obsługa Worda. Dodatkowo CMS może zostać rozbudowany o dowolne rozszerzenia w pełni spełniające najbardziej nawet wyrafinowane potrzeby klienta (wystawianie aukcji allegro, obsługa mapki google i inne specjalizowane rozwiązania).

Szybki rozwój Internetu sprawił, że wielu firmom nie wystarcza sama strona WWW, chcą wykorzystać w pełni możliwości Internetu (handel elektroniczny, katalog produktów, allegro itp.) Wyszliśmy naprzeciw takim firmom i proponujemy im utworzenie i wdrożenie sklepu internetowego.
Dodatkowo sklep może zostać połaczony z aplikacją w rodzaju Navireo lub Subiekt, dzięki czemu możliwe jest bieżące kontrolowanie stanów magazynowych w obu programach jednocześnie.
Niewątpliwie największymi atutami handlu elektronicznego jest brak granic - możliwość dotarcia do klienta na całym świecie, szybka i prosta metoda porównania produktów wielu producentów, wygoda w dokonywaniu zakupów dla klientów, natomiast dla sprzedawców znaczące obniżenie kosztów wynikających z tradycyjnej sprzedaży.

Dla wszystkich wykonywanych przez nas stron, proponujemy hosting, czyli utrzymanie strony na serwerze, dzięki czemu będzie ona widoczna w internecie. Atrakcyjne ceny i pomoc techniczna sa niewątpliwie naszym atutem.
 
Zapraszamy do obejrzenia wykonanych przez nas projektów stron i sklepów internetowych.