Strony WWW

Od ponad jedenastu lat działamy na rynku internetowym, charakteryzującym się ciągłym, dynamicznym rozwojem. Specyfika tego obszaru gospodarki spowodowała, że przyjęliśmy strategie ciągłego rozwoju wraz z poznawaniem najnowszych rozwiązań w zakresie aplikacji internetowych. Nasze aplikacje wykonujemy z uwzględnieniem ostatnich trendów w zakresie projektów graficznych, rozwiązań interfejsu użytkownika, jak i przy wykorzystaniu najnowszych technologii programowania (zarówno po stronie klienta jak i serwera).


Dzięki wiedzy i doświadczeniu pracowników, a także idealnemu połączeniu elementów: marketingu, technologii i kreacji możemy zaproponować Państwu zaprojektowanie indywidualnej strony internetowej lub aplikacji wspomagającej działanie Państwa firmy. W naszych projektach wykorzystujemy najpopularniejsze technologie internetowe m.in. HTML5, CSS3, PHP, jQuery, MySQL. Wszystkie nasze strony opieraja sie na systemie CMS ( Content Management System). Dzięki niemu zarządzanie treściami na stronie www jest tak proste jak obsługa Worda. Dodatkowo CMS może zostać rozbudowany o dowolne rozszerzenia w pełni spełniające najbardziej nawet wyrafinowane potrzeby klienta (wystawianie aukcji allegro, obsługa mapki google i inne specjalizowane rozwiązania).

Szybki rozwój Internetu sprawił, że wielu firmom nie wystarcza sama strona WWW, chcą wykorzystać w pełni możliwości Internetu (handel elektroniczny, katalog produktów, allegro itp.) Wyszliśmy naprzeciw takim firmom i proponujemy im utworzenie i wdrożenie sklepu internetowego.
Dodatkowo sklep może zostać połaczony z aplikacją w rodzaju Navireo lub Subiekt, dzięki czemu możliwe jest bieżące kontrolowanie stanów magazynowych w obu programach jednocześnie.
Niewątpliwie największymi atutami handlu elektronicznego jest brak granic - możliwość dotarcia do klienta na całym świecie, szybka i prosta metoda porównania produktów wielu producentów, wygoda w dokonywaniu zakupów dla klientów, natomiast dla sprzedawców znaczące obniżenie kosztów wynikających z tradycyjnej sprzedaży.

Dla wszystkich wykonywanych przez nas stron, proponujemy hosting, czyli utrzymanie strony na serwerze, dzięki czemu będzie ona widoczna w internecie. Atrakcyjne ceny i pomoc techniczna sa niewątpliwie naszym atutem.
 
Zapraszamy do obejrzenia wykonanych przez nas projektów stron i sklepów internetowych.buy drugs online dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor gateway proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search duckduckgo