Systemy dozoru


Telewizja Przemysłowa i Hotelowa

 

Realizujemy systemy zabezpieczenia elektronicznego na bazie standartowych urządzeń występujących na rynku krajowym. Posiadamy doświadczenie w montażu systemów ochrony wizyjnej przy wykorzystaniu pełnej automatyki i sterowania oraz cyfrowej obróbki sygnałów wizyjnych.


Stosujemy dwa rodzaje systemów:

 

  • analogowe - oparte na najwyższej jakości multiplekserach oraz magnetowidach (firm takich jak Ganz, Sanyo), pozwalających na rejestracje obrazu przez wiele dni, z dużej ilości kamer w najwyższej jakości.
  • cyfrowe - wykorzystujące nowoczesne technologie przesyłu i kodowania obrazu (karty video typu Hi-Cap, lub GeoVision), który zapisywany jest na dysku twardym komputera (istnieje możliwość przesyłania obrazu przez Internet lub sieć lokalną).

Obydwa systemy cechuje wysokiej klasy niezawodność, a przede wszystkim prostota obsługi oraz funkcjonalność.

 

 

Alarmy

 

Wykonujemy profesjonalne systemy zabezpieczeń w postaci systemów alarmowych, a także kontroli dostępu. 

Posiadamy bogate doświadczenie w tego typu instalacjach, co zapewnia nie tylko poprawność działania, ale przede wszystkim niezawodność systemu. 

Oferujemy zarówno tradycyjne systemy alarmowe z możliwością podłączenia do centrali telefonicznej, jak i nowoczesne bezprzewodowe alarmy, cechujące się prostotą obsługi oraz montażu.

Instalowana przez nas kontrola dostępu z powodzeniem ograniczy przebywanie osób niepowołanych w Państwa biurach i domach. 

Systemy takie z powodzeniem zdają egzamin na całym świecie.