Systemy dozoru


Telewizja Przemysłowa i Hotelowa

 

Realizujemy systemy zabezpieczenia elektronicznego na bazie standartowych urządzeń występujących na rynku krajowym. Posiadamy doświadczenie w montażu systemów ochrony wizyjnej przy wykorzystaniu pełnej automatyki i sterowania oraz cyfrowej obróbki sygnałów wizyjnych.


Stosujemy dwa rodzaje systemów:

 

  • analogowe - oparte na najwyższej jakości multiplekserach oraz magnetowidach (firm takich jak Ganz, Sanyo), pozwalających na rejestracje obrazu przez wiele dni, z dużej ilości kamer w najwyższej jakości.
  • cyfrowe - wykorzystujące nowoczesne technologie przesyłu i kodowania obrazu (karty video typu Hi-Cap, lub GeoVision), który zapisywany jest na dysku twardym komputera (istnieje możliwość przesyłania obrazu przez Internet lub sieć lokalną).

Obydwa systemy cechuje wysokiej klasy niezawodność, a przede wszystkim prostota obsługi oraz funkcjonalność.

 

 

Alarmy

 

Wykonujemy profesjonalne systemy zabezpieczeń w postaci systemów alarmowych, a także kontroli dostępu. 

Posiadamy bogate doświadczenie w tego typu instalacjach, co zapewnia nie tylko poprawność działania, ale przede wszystkim niezawodność systemu. 

Oferujemy zarówno tradycyjne systemy alarmowe z możliwością podłączenia do centrali telefonicznej, jak i nowoczesne bezprzewodowe alarmy, cechujące się prostotą obsługi oraz montażu.

Instalowana przez nas kontrola dostępu z powodzeniem ograniczy przebywanie osób niepowołanych w Państwa biurach i domach. 

Systemy takie z powodzeniem zdają egzamin na całym świecie.buy drugs online dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor gateway proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search duckduckgo